חיפה היא המקום המועדף לפיתוח הסטארטאפ שלכם

acc

הובלת סטארטאפ הוא אורח חיים תובעני. עם כל כך הרבה אלמנטים שיש לעקוב אחריהם והדרבון הבלתי פוסק להגשים את החלומות שלכם, מציאת מיקום שעובד עם התרבות העסקית שלכם חשובה כמעט כמו הרעיון עצמו.

כאשר אתם בוחרים את המיקום הנכון להתחיל את מסע הסטארטאפ שלכם, זה יכול להפוך את תהליך הפיתוח לקל יותר באופן משמעותי. תוכלו ליהנות מתמיכתם של מותגים בינלאומיים רבי עוצמה, תשתית כלכלית פורחת, וקהילה מגוונת של יזמים משתפים פעולה.

חיפה היא המיקום המושלם להעלות את הסטארטאפ שלכם על הדרך לחדשנות ולהצלחה.

מוכר על ידי מותגים בעלי שם בינלאומי

אינכם רוצים לבנות את הסטארטאפ שלכם או להעביר אותו לעיר שאין בה הצלחות מוכחות. אם אף אחד אחר לא יכול להצליח שם, מהם הסיכויים להצליח?

למרבה המזל, אינספור מותגים בינלאומיים וחברות סטארטאפ גדולות רואים בחיפה בית עבור מרכזי המו"פ שלהם, כולל Google, Dell, IBM, Microsoft, אינטל ואמזון. בסך הכל, יש מעל 300 תאגידים וחברות סטארטאפ בחיפה:

  • 80 חברות בינלאומיות
  • 241 חברות סטארטאפ
  • 9 מוסדות רפואה ומחקר

עם כל היתרונות שיש לחיפה להציע, העיר מהווה בית לריכוז הגדול ביותר בארץ של מרכזי מחקר ופיתוח של מותגים בינלאומיים, העולה בהיקפו אפילו על תל אביב.

כשתגיעו לחיפה, אתם תהיו בחברה טובה. מותגים גדולים אלו יכלו לבחור ללכת לכל מקום בעולם. הם בחרו בחיפה, ולא בכדי. זהו המקום הטוב ביותר לטפח בו חדשנות והצלחה.

תשתית כלכלית איתנה

כדי ליצור סטארטאפ, אתם זקוקים לשני דברים לפחות: רעיון חדשני ומימון. אתם רוצים להקים את הסטארטאפ שלכם בעיר שיש לה כלכלה חזקה כדי לספק מימון ברגע שתשיקו את העסק שלכם.

חיפה היא מטרופולין יפהפה וירוק הממלא תפקיד חיוני בכלכלת ישראל, והיא מאכלסת רבות מהתעשיות החשובות במדינה:

  • נמלי ים בינלאומיים
  • חלק משמעותי מהתעשייה הכבדה של ישראל
  • מוסדות חינוך אקדמיים בעלי שם עולמי

בסך הכל, חיפה היא בית עבור למעלה מ-600 מפעלים ומתקני תעשייה וחמישה נמלים גדולים. לעיר כלכלה חזקה והרבה הון זורם דרכה, די והותר כדי לספק תמיכה לחברת סטארטאפ.

מנטליות סטארטאפ מונחית מחקר

לא זו בלבד שחברות סטארטאפ יכולות לשגשג בחיפה, הן מקבלות עידוד! חיפה, וישראל כולה לצורך זה, ממוקדת מאד במחקר. בהשוואה למרבית מדינות העולם, ישראל משקיעה יותר כסף במו"פ.

ישראל משקיעה כמעט 5% מהתמ"ג שלה במחקר, מעבר לפי שניים מהממוצע העולמי. חיפה מבינה את החשיבות הטמונה בחברות סטארטאפ. העיר אינה חוששת להשקיע במחקר פתרונות העתיד ובעבודה עם חברות סטארטאפ ליצירת עולם טוב יותר.

בגלל מנטליות זו, רשויות מקומיות רבות בחיפה מספקות גישה לנתוני הקהילה והנחות נדל"ן לחברות סטארטאפ שהופכות את העיר לביתן, בתקווה לטפח הצלחה.

רמה גבוהה של שיתוף פעולה, תחושה של עיירה קטנה

יכול להיות שמקומות כמו תל אביב וסן פרנסיסקו ידועים כבירות הסטארטאפ של העולם, אך השוק בערים אלה מוצף במהירות בחברות גדולות יותר. בערים אלה, הסטארטאפ שלכם יהיה אחד מאלפים.

אם תבחרו להיות בחיפה, תקבלו את אותה תשתית חזקה ויחס מונחה-סטארטאפים כמו באותן ערים גדולות, אך עם תחושה יותר שיתופית של עיר קטנה. בחיפה, אתם ייחודיים ומיוחדים. תוכלו לעבוד בקלות עם חברות סטארטאפ אחרות, כמו גם עם עסקים ומומחים כדי ליצור מותג משלכם ללא תחרות אינטנסיבית מצד חברות סטארטאפ אחרות עם אותו רעיון.

שיתוף הפעולה הנוסף יסייע בהגברת החדשנות, בעוד שחוסר התחרות ייתן לכם קצת מרחב נשימה לבנות את המותג שלכם בדרככם, מבלי לדאוג שייכנס סטארטאפ אחר וידחק אתכם החוצה.

גישה לכשרונות מהראשונים במעלה

טיבו של סטארטאפ הוא כטיב הכישרון העובד על פיתוחו. כשאתם בוחרים את המיקום שבו תקימו את הסטארטאפ שלכם, ודאו שיש בו מספיק כישרון כדי לתמוך ביעדים הנשגבים שלכם.

ושוב, חיפה מספקת את הסחורה. חיפה היא ביתן של שתיים מהאוניברסיטאות המובילות בישראל:

  • הטכניון – אוניברסיטת מחקר ציבורית והאוניברסיטה הוותיקה בישראל.
  • אוניברסיטת חיפה – אוניברסיטה ישראלית גדולה עם גוף סטודנטים בינלאומי ומגוון.

בסך הכל, חיפה מהווה בית עבור למעלה מ-185,000 בוגרי אקדמיה. עם אוכלוסייה עירונית המונה 267,300 איש בלבד, יש בחיפה הרבה כישרונות ברמה עולמית שמוכנים לעבוד על הפרויקט הגדול הבא. כל מה שנדרש הוא רעיון: הרעיון שלכם.

לעלות על ה-Road2 להצלחה

אם אתם מוכנים להקים את הסטארטאפ שלכם בעיר המטפחת חדשנות והצלחה, צרו עמנו קשר ב-Road2 כדי להתחיל. אנו בונים קהילה גדולה של מייסדים ומשקיעים כדי ליצור פתרונות לעולם שמשתנה ללא הרף. נשמח אם תצטרפו. הזניקו את הסטארטאפ שלכם על ידי מעבר לעיר הכי ידידותית לסטארטאפ בישראל: חיפה.

Share this Post
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
דילוג לתוכן