לעבוד

חכם מהר יעיל יותר

עבור יזמים כמוך

העלו את הסטארטאפ שלכם על דרך להצלחה עם Road2. הצטרפו למרכז החדשנות המעשיר שלנו, הנהנה מתמיכת מותגים בעלי שם עולמי. הירשמו לאחת מתוכניות שלנו ותקבלו כל מה שחממה טכנולוגית מציעה ובנוסף תקבלו גישה ללקוחות פוטנציאליים, תשתיות בינה מלאכותית וכספים.

התחברו לעושר הידע של השותפים שלנו, המנטורים שלנו, היזמים החוזרים שלנו. כולם יחד יכוונו אתכם לפתרון בעיות בעולם האמתי 
ויצרו ערך אמיתי לסטארטאפים שלכם.

אודותינו

מתחילים עם הרעיון

יש בנו אהבה לטכנולוגיה ולחדשנות, התרגשות מיזמות ומרעיונות מבריקים. אנחנו ה-Road2 להצלחה, יחד נבנה תכנית עסקית שתפורה לסטארטאפ שלכם והופכת אותו לעסק ממשי עם לקוחות אמיתיים ומעניקהלכם את היתרון הדרוש מול משקיעים פוטנציאליים.

לצמוח עם המומחים

התשוקה שלכם היא הכוח המניע אותנו. אנו נשקיע את המאמץ הנוסף, עבורכם ואתכם, כדי לספק לכם כל מה שהסטארטאפ צריך כדי לצמוח. האקוסיסטם הפרטי והציבורי הייחודי לנו יאפשר לכם גישה להזדמנויות עסקיות ושותפויות ייחודיות.

צוות

יעקב דימנסקי

CEO

ד״ר שילה אוחיון

CTO

זיו ארצי

CFO

רמי גזית

מנהל תוכניות אקסלרציה

רותם שרון

מנהלת אופרציה

הלן לוי

מנהלת שיווק

שרון קורנט

AI Associate

עילי גז

Business Associate

אילה פלק

עוזרת מנכ"ל ומנהלת מתחם

מרכז בינה מלאכותית למצוינות AI

Road2 מאפשרת גישה אל מרכז הבינה המלאכותית למצוינות, הראשון מסוגו בישראל. תקבלו גישה לתשתיות מבוססות בינה מלאכותית מונחית נתונים AI ולמידה משותפת, לבצע תהליכי חקר, יצירת אלגוריתמים והכשרת אלגוריתמים במעבדות החדשניות שלנו במקום. 

המרכז בחסות NVIDIA ובליווי מהנדסי הבית המובילים שלנו, והוא כלי משמעותי שביכולותו ליצור השפעה עצומה על עסקים ועל חיינו.

מרכז החדשנות Road2 מעצים חברות סטארטאפ. 

מרכז האקוסיסטם החיפאי

Road2 זה המקום שבו תוכלו להתחבר בקלות לכשרונות, לקבל גישה למעבדות/בטא סייטים ולמתקנים חדשניים לתעשיות צומחות. הכל באזור, מקום שבו תרגישו בבית.

AR/VR

בינה מלאכותית

אנרגיה מתחדשת

בריאות דיגיטלית

תעשייה 4.0

startup seed investment

השקעות שמגיעות רחוק

כולם מחפשים משקיעים, אנחנו מחפשים במי להשקיע: האיצו את ביצועי החברה שלכם בעזרת יועצים עסקיים מהשורה הראשונה, שילוו אתכם משלב התוכניות העסקיות ועד לשלבי הגיוס השונים. נחבר אתכם ללקוחות פוטנצאליים, לחברות ולמשקיעים בינלאומיים. אנו קיימים כדי לתמוך ולספק מרחב מטפח עבור מייסדים שבונים עסקים מעוררי השראה, ואז – להשקיע בטובים שבהם.

מהתובנות האחרונות

i4Valley האקתון

  יש לך רעיון מהפכני למיזם?  זה בדיוק הזמן לקדם אותו. תוכנית ההאצה של מרכז החדשנות Road2 לקידום מיזמים בשיתוף i4Valley  משיקה האקתון בו יוענקו

המשך קריאה

בואו נדבר

מעוניינים להצטרף לקהילה חדשנית יוצאת מגדר הרגיל?

בואו נתחבר