שלום לכם,
החום העז לא עוצר אותנו, גם לא יולי אוגוסט.
ממשיכים בעשייה שלנו בעבודה על סטרטאפים חדשים, על פיתוח וקידום האקוסיסטם החיפאי ומתכוננים לקראת שנת הפעילות הרביעית

NEWTONE פיתוח מציל חיים

חברת NEWTON פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת ליצור זיהוי ביומטרי חדש – בעזרת תנועות הגוף. את הפיתוח הזה מיישמת החברה בתחום הרפואה הדיגיטלית, בעזרת בדיקת תנועה, המתבצעת על ידי צילום הליכה של אדם, המנותחת על סמך כ-7 מליון מדדים ובעזרתה ניתן לאבחן כמעט את כל סוגי המחלות. בשלב הראשון, על ידי יצירת מאגר דאטה, ניתן יהיה להשוות בין סוגי הליכה של אנשים שונים ולזהות סממנים תנועתיים שונים למגוון מחלות (כגון: אלצהיימר, פרקינסון ועוד). בשלב השני ניתן יהיה להשוות בין בדיקת תנועתיות של אותו אדם לאורך זמן ולזהות שינויים והתפתחות מחלות. החברה קיבלה עד היום שני מענקים מרשות החדשנות והייתה שותפה בתוכניות ההאצה של מייקרוסופט וגוגל. 

את הדרך העסקית שלה עשתה עד היום NEWTON במתכונת בוטסטארפ, שהתמקדה בעיקר במחקר שהביא להמצאת בדיקת התנועה. ב-2023 הצטרפה החברה למרכז החדשנות החיפאי ROAD2 המתמחה בשילוב בינה מלאכותית בתחום הרפואה, בשיתוף מכון ויצמן למדע. החברה מביאה בשורה משנת מציאות לתחום הרפואה ובעתיד תוכל להשתלב גם בתחום האבטחה והביטחון בעזרת זיהוי תנועה ביומטרי

אירועים וכנסים

מגוון אירועים במתחם רוד2 ומחוצה לו, לקידום העשייה שלנו, הידע והמומחים

והזוכה היא

שני ביבי, פעילה בקהילת החרשים ויזמית מוכשרת זכתה בתחרות 2023 MassChallenge Israel
על פלטפורמת בינה מלאכותית מבוססת ענן אשר מאפשרת תרגום סימולטני של השפה המדוברת לשפת הסימנים ומנגישה למעשה את העולם כולו ללקויי שמיעה.

רוד2 מספקת שירותי AI עם תמיכה של NVIDIA

במתחם שלנו ממוקם מחשב העל NVIDIA DGX A100 המאפשר לסטארטפים ואחרים להיענות מהשירות במחירים נוחים ובתמיכת מומחים.תוכנית בהתאמה אישית מלאה

החל מ-$55 בלבד ליום מינימום שבוע.

מוזמנים להעביר את זה הלאה: למידע נוסף לחצו כאן

לא עוזב את העיר

בראיון לרדיו חיפה, מביע איתן קייט, מנכ"ל חברת ROAD2 בחיפה, חשש לדור הבא בהיי-טק "מדענים, רופאים, חוקרים שלא רוצים להגיע לארץ", מבין את הגופים העולמיים שמודאגים ממצב אי הודאות ועל נקודת האור בהיי-טק החיפאי "בעקבות החברה שלנו, נוצרו עוד מקומות עבודה איכותיים".

שתפו ברשתות חברתיות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
דילוג לתוכן