road2
road2
road2
בינה מלאכותית ישראל
חברות בינה מלאכותית בישראל

מעבדת AI
מרכז בינה מלאכותית למצוינות

הביאו את מודל הבינה המלאכותית שלכם  לפוטנציאל המלא שלו בעזרת שימוש במחשב העל של NVIDIA ותמיכה מקצועית ע"י מהנדסים בכירים בחברה. גישה למרכז הבינה המלאכותית היחיד שיאפשר לכם ליצור את ההשפעה הגדולה ביותר על העסקים שלכם.

startup

קחו את הסטארטאפ שלכם לשל הבא! 

מעמידים לרשותכם את מחשב העל של NVIDIA ותמיכה מקצועית מהמומחים בחברה.

בואו לפתור היום את האתגרים של המחר

תכירו את מרכז המצוינות לבינה מלאכותית הראשון מסוגו בישראל. המרכז הייחודי שלנו הוקם על ידי Road2 ו- NVIDIA ומאפשר לכם לעשות את פריצת הדרך הראשונה ולהתפתח באופן מקצועי

מה אתם מקבלים

בנינו מעבדת מחשוב עתירת עוצמה כדי להעצים חדשנות אמיתית ומונעת נתונים.

מומחים

אנו מלווים אתכם בכל צעד ושעל כדי לוודא שתקבלו את התמיכה הדרושה להפקת התוצאות הטובות ביותר. בנוסף להכשרה המסופקת על ידינו, תוכלו להמשיך ללמוד בינה מלאכותית בקורסי האקדמיה של NVIDIA. אנו מספקים מהנדסים מקצועיים כדי לתגבר את הצוות שלכם. תוכלו גם להתייעץ עם מנטורים מובילים בתעשייה.

מומחים
פיננסי

זקוקים לתמיכה נוספת? אנו רוצים לוודא שאתם ערוכים להצלחה. קבלו יותר זמן במעבדה, יותר זמן עם צוותי ההנדסה והמומחים שלנו ועוד זמן להעלות את הרעיון שלכם לשלב הבא. מלבד ההשקעות המבוצעות על ידינו, רשת המשקיעים והקרנות שלנו תביא אתכם לשם.

פיננסי
תשתית

יותר מסתם מעבדה! אתם תמוצבו בלב ליבו של מרכז Road2. עם תמיכה מצוותי ההנדסה שלנו, מצוות NVIDIA ומהשותפים שלנו, אתם זוכים ליהנות מכל משאבי המרכז. מהגישה, דרך הנתונים, אתרי הבטא והוכחת היתכנות מסחרית, וכל הדרך עד לתיקוף השוק.

תשתית

צרו תכנית המותאמת בדיוק לצרכים שלכם בשלב בו אתם נמצאים

עיצוב וארכיטקטורה

הבנת כל הכלים הבסיסיים של פיתוח בינה מלאכותית, החל מהכלים השונים וכלה בטכנולוגיה, כך שתוכלו ליצור ארכיטקטורה גמישה עבור הפתרון שלכם.

 

חינוך

המרצים והחוקרים המובילים יציגו את ממצאיהם וישתפו אתכם בידע שלהם באתר. כמו כן, תקבלו גישה לקורסים מקוונים כדי להרחיב את המומחיות שלכם בתחום הבינה המלאכותית.

יציאה לשוק

השתמשו בערוצים ובקשרים של NVIDIA כדי להגיע ללקוחות פוטנציאליים. 
GTC שיווק דרך הכנס.

שותפויות

קבלו את הנתונים להם אתם זקוקים או הגיעו ללקוחות הראשונים שלך באמצעות השותפויות שלנו עם רמב"ם, חברת החשמל לישראל, בזן, טמבור, שטראוס, Johnson Matthey, NVIDIA ותאגידים בינלאומיים מובילים אחרים.

השגת תוצאות DGX

קבלו את התוצאות הרצויות לכם במהירות בעזרת מחשב העל שלנו באתר. תשכחו מעיכובים האורכים ימים ואף שבועות. תשכחו מעלויות ענן.

מה עוד יכולות חברות סטארטאפ לצפות לקבל ממעבדת הבינה המלאכותית של Road2

מגרש משחקים של חומרה - שפע של מכשירים ומצלמות המוטמעים באתר כדי למצוא את התצורה הנכונה, ללא ההמתנה או העלויות הכרוכות בחומרה.

נתונים - קבלו גישה לנתונים פרטיים דרך השותפים התאגידיים שלנו בתעשייה 4.0, אנרגיה או בריאות דיגיטלית

משרדים משוכללים במרחק צעדים ספורים מתחנת הרכבת במרכז חיפה

המהנדסים שלנו ידריכו אתכם כיצד להטמיע מכשירים אלה ביעילות

אוניברסיטת בינה מלאכותית - למדו על ה-SDK והספריות החדשניים ביותר ועל שיטות עבודה מומלצות, ואפשרו לאנשים שלכם לשפר את כישוריהם בתחום

מלאך שומר/מנהל פרויקטים מטעם Road2 המשמש נקודת קשר יחידה ועושה את כל עבודת הרגליים כדי לספק לסטארטאפ את כל הנכסים במינימום טרחה